Görünüm
Gelişmiş Sıralama
Listelenen Araç Sayısı:

Filtrele

AçıklamaModelYılKMRenkFiyat

KIA

Kia 1944 yılından bu yana Güney Kore´nin ilk bisiklet ve otomobil üreticisidir. Kia otomobiller Türkiye´ye ilk defa 1922 yılında ithal edilmeye başlandı. Kia müşterilerine ilham vermek ve her zaman araçlarında en yüksek konforu sağlama amacıyla üretimlerine devam eden bir üretici firmadır. Araçlarının tasarımı ve iç dizaynıyla da bu hedefini çizgisini bozmadan devam ettirmektedir. Kia ürettiği araçların gerek tasarımıyla gerek teknik özellikleriyle kendinden söz ettirmeyi başarmıştır. Kia´nın üretimlerini yaptığı ve piyasaya damga vurmuş modellerine birlikte göz atıp daha yakından tanıyalım.

Kia Picanto

Kia Picanto, 2004 yılında Kia tarafından satışa sunulan mini otomobildir. Picanto 2007 yılında makyajlanmakla birlikte, 2008 yılında yenilenmiş bir şekilde piyasada bulunmuştur. Uğradığı değişimlerin içerisinde ön arka ışık kümeleri, tampon ve ön ızgara değişikliklerine gidilmiştir. Picanto modelinde aynı zamanda hidrolik direksiyon yapılandırmasından elektrikliye geçişi sağlanmıştır. Hatchback ve mini araç olmasından dolayı şehir içi kullanımlarda da sürücüye park ve sürüş açısından büyük kolaylık sağlayan bir araç olmaktadır.

Kia Rio

Kia Rio 2000 yılında üretilmeye başlanan bir modeldir. Üretildiği dönemden bu yana kalitesini bozmadan, gündemde kalmayı başarabilen Kia Rio model araçlar 2005 yılında 2. Nesil olarak satışa sunulmuştur. Kia her modelinin üretiminde edindiği amaç gibi Rio´da da aynı amaçla hareket ederek sürücünün gözüne ve konforuna hitap etmeyi başarmıştır. Yeni nesil Kia araçların sürücüye konfor sağlayacak birbirinden ilgi çekici özelliklerine değinmek gerekirse; ısıtmalı direksiyon, dokunmatik eğlence ekranı, sunroof ve LED arka stop lambaları gibi birçok özelliğiyle sürücüleri mutlu etmektedir. Kia´ya iç ve dış dizayn olarak özenli çalışmalara imza attıran Rio modeli, geliştirilmeleriyle birlikte gözde kalmaya devam edecek bir araç gibi gözükmektedir.

Kia Sportage

Güney Koreli üretici Kia´nın 1993´te ürettiği araç olan Kia Sportage bir SUV model araçtır. Diğer Kia SUV modellerinden birisidir. Sportage günümüze kadar 5 farklı nesille üretime devam etmiştir. İlk üretim olan 1. Nesil Sportage´ların mekanik bileşenleri Mazda´ya paralellikle üretilmiştir. Ancak testlerden aldığı düşük sonuçlar ve emniyet kemerinin arızalı olması gibi sorunlardan dolayı sürdürülebilirliği olmamıştır. Sonrasında bu gibi hataları telafi ederek bu modelin sonunu getirmeyen KİA diğer nesillerde bir önceki sorunları göz önünde bulundurarak üretime ve geliştirmeye devam etmiştir. Yeni üretimlerinde üç benzinli motor ve dizel seçeneklerinin yanında otomatik şanzıman da sunan Kia Sportage geliştiricileri dış görünümünde de oldukça havalı bir değişime imza atmıştır. SUV model olmasından kaynaklı olan iç genişliği de spor bir görünümün yanı sıra geniş aileler için de konforlu bir yolculuk sunmaktadır.

Kia Niro

Hibrit model araç olan Kia Niro 2016 yılında üretilmeye başlanmıştır ve yine 2016 yılında en az yakıt tüketen hibrit araç olarak rekor kitabına girmiştir. Sportage´a yakın tasarımıyla corossover bir modeldir. Geniş bagajına eşyalarınızı rahatça sığdırabilecek olmanızın yanı sıra içinin genişliği ve yüksekliğiyle de içerisinde rahatça yolculuk yapmanızı sağlayacaktır. Elektrikli motoruyla sessiz bir sürüş keyfi yaşatmaktadır.

Devamını Oku >>
ikinci-el-arac-alim-satim