Hakkımızda

1979 tarihinde kurulmuş olan grubumuz, Araba Deryası markası ile DERYA DRC OTOMOTİV TİC. LTD. ŞTİ. olarak hizmet vermektedir.

‘’Sürekli kalite hedefimiz, müşteri geleceğimiz’’ mottosuyla ilk günkü amatör ruhumuzun heyecanından bir şey kaybetmeden, profesyonel çalışma anlayışıyla hizmetlerimize devam ediyoruz. Pek çok farklı sektörde hizmet vermekte olan grubumuz, otomotiv sektöründe müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına tek noktadan çözüm üretmek amacıyla Araba Deryası online platformunu oluşturmuştur.

İsterseniz yetkili satıcısı olduğumuz Hyundai, Mazda, MG, Suzuki ve Mitsubishi markalarımızdan 0 km otomobil, isterseniz de Araba Deryası'nda tüm detayları ile araştırılmış, ekspertiz, km ve 7 gün veya 1000 km koşulsuz iade garantili 2.el otomobilleri bulabilirsiniz.

Bayisi olduğumuz finans kurumları sayesinde, bankaya gitmeden, ortalama 1 saat içerisinde taşıt kredisi kullanarak yeni aracınızı teslim alabilirsiniz.

Markası ne olursa olsun, satmayı planladığınız ister 1 araç ister şirket filonuzdaki 100 aracı, doğru fiyata nakde çevirmek için Araba Deryası online platformunu ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Araba Deryası online platformu, uzun dönem veya günlük kiralık araç taleplerinizde de sizlere en avantajlı teklifleri sunabilmek için sürekli çalışmaktadır.

Bünyesinde Axa Sigorta, Allianz, Mapfre, Ak, Eureko, Groupama, Halk ve HDI sigorta firmalarının acenteliklerini barındıran Araba Deryası online platformu üzerinden sigorta ihtiyacınız ne olursa olsun, en uygun teminatlı ve fiyatlı teklifleri kolayca satın alabilirsiniz.

"Sürekli kalite hedefimiz, müşteri geleceğimiz" diyerek biz 21. yüzyıl otomotiv sektöründeki ihtiyaçlarınıza tek noktadan çözüm üreterek, gelişen pazardaki yerimizi korumayı ve geliştirmeyi hedefliyoruz. Tabii ki sizlerin desteğiyle…

ikinci-el-arac-alim-satim