Görünüm
Gelişmiş Sıralama
Listelenen Araç Sayısı:

Filtrele

AçıklamaModelYılKMRenkFiyat

Hyundai

Hyundai 1947´de Chung Ju-Yung tarafından Gney Kore´de kurulmuştur. İlk kuruluşunda bir inşaat şirketi olarak faaliyet göstermekteydi. 1967 yılında kurulan Hyundai Motor Company bugünün otomotiv piyasasında Kore´nin tartışılmaz lideri, dünya da ise önde gelen otomotiv üreticilerindendir. Kia firmasını da satın alması ile Kore otomotiv piyasasının %70´ini ele geçirmiştir. Önceliği sürücünün güvenliği ve konforu olan Hyundai Grubu yıllardır çizgisini bozmadan ürettiği birçok modelle sürücülerin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Sizlere Hyundai markasının sürücüler tarafından çoğunlukla tercih edilen ve tasarım fikirlerini ön plana çıkaran bazı modellerini aşağıda yazımızda kısaca tanıtmak istedik.

Hyundai İ10

İ10 2007 yılında üretimi ve pazarlaması başlayan 5 kapılı hatchback model araçtır, 3,67 metre uzunluğunda ve 68 metre genişliğinde küçük bir model olması ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Boyutunun küçük olması sebebiyle şehir içi kullanımında fazlasıyla kolaylık sağlamaktadır. Küçük bir aracın içerisinde olduğunuzu hissetmeyeceğiniz iç tasarımı sayesinde konforlu bir yolculuk yapmanızı sağlamaktadır.

Hyundai İ20

İ20, piyasasında en iyi güvenlik sistemlerine sahip olan araçtır. Kullanıcıların günümüz ihtiyaçlarına uygun olarak sağlanan akıllı otomobil teknolojisi ile kuşatılan bir modeldir. Dış tasarımında sportif bir hava verilmek istenmiştir ve ona göre dizayn edilmiştir. İç tasarımında sağladığı teknolojiler ve güvenlik sayesinde sürücü için konforlu bir tercih olmaktadır. Aynı zamanda motor verimiyle de dikkatleri üzerine çekmektedir.

Hyundai Bayon

SUV sınıfı modellerinin genlerini taşıyan Bayon en iyilerinden olarak kabul görmektedir. 48V hafif hibrit sistemi ile kullanılabilmektedir. Şehir içi ve şehir dışında kullanımı kolaylaştırmayı sağlayan güç aktarım sistemleri bulundurması yanı sıra içerisinde birçok akıllı güvenlik sistemi de bulundurmaktadır. 411 litrelik iç hacmi sayesinde sürücülere konforlu bir sürüş sağlamaktadır. Bize sunduğu uzun özellik listesi sayesinde segmentleri arasındaki dengeleri yerli yerince değiştirmektedir. Hyundai SmartSense sayesinde geniş kapsamlı bir güvenlik paketi sunan Bayon ile güvenliği her yolculuğunuzda en üst seviyede yaşayacaksınız.

Hyundai Kona

Hyundai Kona 2017 yılından beri üretilmektedir. Küçük sınıf crossover SUV model bir araçtır. Zarif tasarımı ve geliştirilmiş güç aktarımı sistemleri ile dikkat çeken Kona yeni güncellemeleri ile fark yaratmayı hedeflemektedir. Onu SUV sınıf modelinden ayıran özelliği ise sportif dış tasarımıdır. Süspansiyon sistemi sayesinde her yol koiulunda sürücüye kontrollü ve pürüzsüz bir konforlu sürüş deneyimi sağlamaktadır.

Devamını Oku >>
ikinci-el-arac-alim-satim