Görünüm
Gelişmiş Sıralama
Listelenen Araç Sayısı:

Filtrele

AçıklamaModelYılKMRenkFiyat

Fiat

Fiat otomobil 1899´da Gioyanni Agnelli tarafından Torino´da kurulmuştur. Lancia, Alfa, Romeo, Maserati, Chrysler, Dodge, Jeep, Yamaha Motor Company markaları bünyesinde barındırmaktadır. Otomobil ve endüstriyel gruplarında dünyanın en büyükleri arasında yer almaktadır.Seçkin müşteri grubu için lüks ürün olarak üretilen otomobiller, bölgesinde ve yurt dışında hızla popüler oldular. Yarış konusunda da rakipsiz duruma gelmesi çok kısa bir zaman aldı. Birleşik Devletler´de fabrika kurduktan sonra özel üretimlerin yanı sıra kamyonet, traktör, tren gibi üretimler de yapmaya başladı. Fiyatları artış göstermeye başladıktan sonra normal müşterilerin de ulaşabileceği daha uygun fiyatlı ürünler üretmeye yönelen bir marka oldu. İtalya´nın ekonomi mucizesi haline gelen gelen Fiat bir kitle malı haline dönüşmüştür. Seneler içerisinde birçok başarılı üretime imza atan Fiat´ın bazı popüler modellerini yakından tanıyalım.

Fiat 500 Dolcevita

İtalyanca ‘Tatlı Hayat’ anlamına gelen Dolcevita tasarımında da 60´ların İtalya´sını yansıtmaya çalışmıştır. Fildişi deri koltuklarıyla klasik bir görünüme sahip olmakla beraber cabrio bir gövdeye ve 1,2 litrelik 69 HP gücünde benzinli bir motora sahiptir. Motor hacmi 999 cc değerindedir ve ulaşabildiği maksimum hızı ise 163 Km/saattir. Teknik özelliklerinden bir diğeri de otomatik vitese sahip olmasıdır. 3 kapı kasa tipine sahip olan bu aracın dış görünüşünde ise kaput çıtası ve aynalarında bulunan krom detaylar göze çarpmaktadır.

Fullback

Kamyonet sınıfında üretilen bir model olan Fullback 5285 mm uzunluğa, 1815 mm genişliğe ve 1789 mm yüksekliğe sahiptir. Yağmur, çamur, kar gibi zor duurmlarda kendini kurtarmayı başarabilen, pickup kasa tipine sahip bu araç arazi aracı olarak da kullanılabilmektedir. Turbo dizel motoru 2,4 litrelik olmakla birlikte Fullback 180 beygir güç üretmektedir, aynı zamanda 100 Km´de ortalama 7,5 litre yakıt tüketmektedir.

Fiat Egea

Fiat Egea 2015 yılında sıkı bir sedan olarak üretilmeye başlanmıştır. Günümüzde 3 farklı modelle piyasada var olmaktadır. Hem benzinli hem dizel olmak üzere 4 ekonomik motorla çalışmaktadır. Geniş kitleler tarafından kullanılan Egea Hatchback ve Station Wagon kasa yapısına sahiptir. 45 litrelik yakıt deposuna sahiptir. Şehir içi trafikte 7.7 litre yakıt harcayan bu araç şehir dışında 4.6 litre ortalama yakıt tüketmektedir. Emisyon değeri ise 133 gr/km´dir.

500X Cross

Fiat 500X Cross 2018 yılında üretilmeye başlanmıştır. 7 inçlik dokunmatik ekrana sahip olması sayesinde android telefonlar ile bağlantı kurabilmektedir. Fiat 500X´de 5 farklı şanzıman ve motor özelliği bulunmaktadır. Crossover kasa tipine sahip olan bu araç 120 beygir motor gücüne sahiptir ve 320 Nm tork değerindedir. Sahip olduğu maksimum hız 186 Km/saattir. Şehir içinde 100 km´de 4,7 litre şehir dışında ise 3.8 yakıt tüketimi yapmaktadır.

Doblo Panorama

Fiat geniş ailelerin konforlu bir yolculuk yapmanın rahatlığını yaşamaları için ürettiği geniş otomobildir. Geniş ailelerin ihtiyacı olacak birçok özelliği içinde barındıran Doblo Panorama 5 ve 7 koltuklu seçenekleri bulundurmaktadır, aynı zamanda yüksek tavanı ve geniş bagaj hacmi sayesinde seyahat eden yolculara büyük konforluk sağlamaktadır. Camlı van kasa tipine ve 5 ileri manuel şanzıman teknik özelliğine sahiptir. 100 Km´de şehir içi 6.1 olan ortalama yakıt tüketimi şehir dışında 4.7´dir. Çıkabildiği maksimum hız 164 Km´dir. Aynı zamanda 1.6 LT motor hacmine sahip olan aracın maksimum torku 290´dır.

Devamını Oku >>
ikinci-el-arac-alim-satim